تبلیغات
تریبون آزاد دانشکده مهندسی - اخبار دانشکده (صفحه2)
اینجا مال توست مهندس!_______ هرچه می خواهد دل تنگت بگوی!

       (صفحه قبلی)

 • از سوی مدیریت محترم تربیت بدنی دانشگاه برنامه زمانبندی استفاده دانشجویان از امکانات ورزشی دانشگاه در نیمسال اول 93-92 اعلام شد. برای مشاهده برنامه زمانبندی اینجا کلیک نمایید. (13/09/1392)

 

 • در مسابقات انتخابی برنامه نویسی ACM دانشگاه صنعتی شریف که در روز پنجشنبه 07/09/1392 در محل دانشکده مهندسی به صورت آنلاین برگزار شد، یک تیم از دانشجویان دانشکده موفق شد جواز حضور در مراحل بعدی مسابقات را کسب نماید(13/09/1392)

 

 • بر اساس اطلاعات دریافتی از دانشجویان شرکت کننده در مسابقات طراحی موتورسیکلت که در دانشگاه صنعتی شریف و در سطح ملی برگزار شد، تیم دانشجویان گروه مکانیک دانشگاه شهید چمران اهواز توانست مقام سوم کشوری را کسب نماید. این افتخار بزرگ را به همه دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران تبریک و تهنیت گفته و دستاوردهای بزرگتری را از این عزیزان در آینده آرزو می کنیم. خبرهای تکمیلی پس از کسب اطلاعات دقیق تر به استحضار خواهد رسید.(19/09/1392)

 

 • آقای مهندس مهدی چمران عضو و رییس سابق شورای شهر تهران برای برگزاری یک جلسه غیررسمی با گروه معماری روز گذشته در مجل جدید استقرار گروه با اعضای گروه ملاقات و گفتگو نمودند.(19/09/1392)

 

 • با مساعدت قابل تقدیر معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه، پس از مدتها پیگیری یک دستگاه خودپرداز بانک تجارت در محل دانشکده نصب گردید. با اتصال این خودپرداز به شبکه بانکی که ظرف چند روز آینده صورت خواهد گرفت، یکی دیگر از خواسته های دیرینه دانشجویان و کارکنان که همواره مورد تاکید این عزیزان بوده است جامه عمل خواهد پوشید.(19/09/1392)  

 

 • در مراسمی که صبح امروز به مناسبت آغاز هفته پژوهش در محل آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد برگزار گردید از پژوهشگران برتر و فعالان عرصه پژوهش در دانشگاه تقدیر بعمل آمد. آنچه در این مراسم چشمگیر و قابل توجه بود حضور جمع قابل توجهی از  اعضای دانشکده مهندسی در بین پژوهشگران برتر بود که مایه مباهات دانشکده مهندسی می باشد. ضمن اعلام اسامی این عزیزان، توفیقات روز افزون همه آنها را از درگاه قادر متعال خواهانیم:

         *  آقای دکتر علی حقیقی - عضو هیات علمی گروه عمران و معاون پژوهشی دانشکده - بعنوان پژوهشگر برتر جوان

         * آقای دکتر کورش حیدری شیرازی - عضو هیات علمی گروه مکانیک - بخاطر چاپ بیشترین تعداد مقالات خارجی

         * آقای دکتر محمود جورابیان - عضو هیات علمی گروه برق- بخاطر جذب بیشترین طرح های تحقیقاتی

        * آقای دکتر سید عباس طباطبایی - عضو هیات علمی گروه عمران - بخاطر جذب بیشترین طرح های تحقیقاتی

        * آقای دکتر امین نقره آبادی - عضو هیات علمی گروه مکانیک - پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی

        * آقای دکتر افشین قنبر زاده به نمایندگی از گروه مکانیک و  هسته تحقیقاتی مکاترونیک - بدلیل کسب چند مقام مختلف در مسابقات دانشجویی کشوری

همچنین  اطلاع حاصل شد که آقای دکتر خلیل رنجبر عضم هیات علمی گروه مواد به عنوان مدیر پژوهشی برتر استان، دکتر حاجی دولو عضو هیات علمی گروه مکانیک بعنوان پژوهشگر برتر استان و آقای دکتر محمد صدیقی دانش آموخته گروه مکانیک و عضو فعلی هیات علمی آن گروه، و آقای مهندس بهسرشت دانشجوی گروه مکانیک به عنوان دانشجوی برتر پژوهشگر استانی انتخاب شده اند که قرار است در مراسم اختتامیه هفته پژوهش در روز چهارشنبه از ایشان تجلیل بعمل آید. ( 24/09/1392) 

 

 • در ادامه سلسله افتخارآفرینی های گروه علمی دانشجویی شبح از گروه مکانیک، این تیم موفق شد که مقام اول مسابقات دانشجویی پهپاد غرب که توسط دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار گردید را کسب نماید. این مسابقات به منظور گسترش علوم وابسته به طراحی و ساخت وسایل پرنده و ساخت هواپیمای بدون سرنشین برگزار شد. این مسابقه در راستای کشف استعدادهای خلاق دانشجویان، گسترش و توسعه فرایند ارتباط با صنایع و کاربران صنعت هوایی کشور می‌باشد. هدف از این مسابقه تشویق جامعه علمی، دانشجویان و نخبگان کشور در خلق و  یا به کارگیری صحیح یافته های علمی در این زمینه‌ها است. لازم بذکر است که در این مسابقات 90 تیم از دانشگاه ها و مراکز مختلف پژوهشی شرکت داشتند.  این موفقیت بزرگ را به کلیه دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران بخصوص اساتید و دانشجویان گروه مکانیک تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون این عزیزان را از  درگاه قادر متعال خواهانیم. (25/09/1392)

 

 • یک هیات از نمایندگان دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور فرانسه به منظور رایزنی در خصوص همکاری های علمی- آموزشی - پژوهشی روز سه شنبه آینده 03/10/1392 در دانشکده مهندسی حضور خواهند یافت. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که این هیات نشست های جداگانه ای با مدیران، اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی داشته باشند و طی آن ضمن معرفی فرصت های موجود جهت انجام تحصیل و پژوهش در کشور فرانسه، به سوالات و نقطه نظرات حاضرین پاسخ دهند. از همه اعضای هیات علمی و دانشجویان عزیز، بخصوص اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه های برق و مکانیک و مواد، دعوت می شود جهت بهره گیری از این فرصت استثنایی در این برنامه فعالانه مشارکت نمایند. خبر های تکمیلی در خصوص زمان و مکان برگزاری جلسات متعاقبا از طریق معاونت محترم پژوهشی دانشکده به اطلاع عموم خواهد رسید.(29/09/1392)

 

 • طی حکمی از سوی آقای دکتر رضا کیانی نژاد مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران، اقای دکتر مرتضی رزاز عضو هیات علمی گروه برق به سمت معاون برنامه ریزی کانون بسیج اساتید منصوب شدند. (29/09/1392)

 

 •  هیاتی از نمایندگان دانشگاه ها و مراكز پژوهشی كشور فرانسه روز سه شنبه سوم دی ماه با حضور در دانشكده مهندسی در نشست های اختصاصی با اعضای هیات علمی و نیز دانشجویان این دانشکده شرکت کرده و راه های گسترش ارتباطات علمی را بررسی نمودند.

   اعضای این هیات  به نام های Prof. Joseph GRIL ، Dr. Abbas tcharkhtchi، Dr. Tchanguiz Razban و نمایندگان دانشگاه ها و مراکز پژوهشی فرانسه بودندکه  به همراه Pierre-Andre lhoteو خانم زهره میربهاء از بخش همکاری علمی و دانشجویی سفارت فرانسه در ایران در خصوص همکاری های علمی- آموزشی پژوهشی میان دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.

  نخستین نشست این گروه 5 نفره، با اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برگزار گردید که طی آن دکتر حمیدرضا غفوری رئیس دانشکده ضمن خیر مقدم به میهمانان، در خصوص تاریخچه دانشگاه شهید چمران، تعداد رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی، جایگاه این دانشگاه در آموزش عالی استان و کشور و .... توضیحات مبسوطی به حضار ارائه نمود.

  وی در ادامه، گزارش تفصیلی از وضعیت دانشکده مهندسی با بیش از 4 هزار دانشجو در 6 گروه آموزشی ارائه نمود و اظهارداشت:  اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی با بسیاری از صنایع استان مرتبط هستند و پروژه های تحقیقاتی مشترک زیادی در همین راستا در حال انجام است.

  دکتر غفوری از گروه فرانسوی دعوت کرد از مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و کارگاه های این دانشکده بازدید به عمل آورند. ایشان سه محور را برای همکاری بین دانشگاه های فرانسه با دانشگاه شهید چمران پیشنهاد دادند که عبارتند از:

  -راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی مشترک با موسسات فرانسوی که در طی آن دانشجویان پذیرش شده بخشی از دره تحصیلی خود را در کشور فرانسه خواهند گذارند.

  - استفاده از فرصت های مطالعاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید در موسسات و دانشگاه های فرانسه

  - انجام پروژه های تحقیقاتی مستقل به صورت مشترک بین دانشگاه شهید چمران و دانشگاه های فرانسه

   

  در ادامه، اعضای هیات فرانسوی نیز هریک به طور جداگانه به طور مبسوط به معرفی موسسات متبوع خود پرداختند و امکاناتی را که می توانند در اختیار دانشجویان و اساتید معرفی شده قرار دهند توضیح دادند. در خاتمه این جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر ، هیات فرانسوی در رابطه با برقراری همکاری های مشترک در محورهای پیشنهادی توسط ریاست دانشکده ابراز آمادگی کامل نمودند.

   نشست با دانشجویان دانشکده مهندسی

  در بخش دوم این بازدید، نشست گروه دانشگاهی فرانسه با دانشجویان دانشکده مهندسی در آمفی تئاتر این دانشکده برگزار گردید که ابتدا توضیحاتی در خصوص دانشگاه های فرانسه و معرفی فرصت های موجود جهت انجام تحصیل و پژوهش در این کشور ارائه داده و در پایان به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

  دکتر غفوری رئیس دانشکده گفت: در جلسه ای که با اعضای هیات علمی برگزار شد و معرفی مراحل تحصیلی در دانشگاه های فرانسه، به نقاط مشترک خوبی دست یافتیم که امیدوارم در قالب یک قرارداد یا تفاهمنامه برای همکاری های آتی به امضا برسد و شاهد گسترش همکاری دو طرف باشیم.

  همچنین خانم زهره میربهاء کارشناس همکاری های دانشگاهی سفارت فرانسه در ایران شرایط بورس را توضیح دادند و گفتند: اولویت با دانشجویان مقطع دکتری است و در قالب یک قرارداد با عنوان «دکتری ترددی» دانشجو بخشی از دوران تحصیل خود را در ایران و بخش دیگری را در کشور فرانسه طی نموده و در پایان دو مدرک دکتری از ایران و فرانسه به این دانشجو اعطا می گردد.

  وی افزود: در شیوه دیگر جذب دانشجوی دکتری در فرانسه انجام می گیرد و نهایتا نیز دانشجو  از همان دانشگاه فارغ التحصیا خواهد شد اما براساس پیش بینی های انجام شده یک استاد راهنمای ایرانی از یکی از دانشگاه های داخل کشور نیز در انجام پروژه دکتری مشارکت خواهند داشت، در این شیوه باید دانشجو 27 ماه در فرانسه بماند تا مدرک وی را وزارت علوم تایید نماید.

  این کارشناس همکاری های دانشگاهی سفارت فرانسه عقد قرارداد به صورت دکتری ترددی را مستلزم شناخت اساتید ایرانی و فرانسوی از یکدیگر دانست.

  در ادامه، دکتر چنگیز رزبان مدیر همکاری های بین المللی و عضو هیات علمی دانشگاه NANTES فرانسه  توضیحاتی در خصوص نحوه جذب دانشجو در این دانشگاه ارائه داد و گفت: مهمترین مشکل بر سر راه دانشجویان ایرانی، عدم آشنایی آنها به زبان فرانسه است چرا که کلاس های درس به زبان فرانسه برگزار می گردد.

  وی در ادامه راه حل هایی که از سوی دانشگاه برای حل این مشکل و فراگیری زبان فرانسه برای دانشجویان ایرانی یا سایر کشورها اجرا می شود را تشریح کرد.

  همچنین دکتر عباس چرخچی عضو هیات علمی دانشگاه ENSAM در فرانسه توضیحات مبسوطی در باره این مدرسه عالی مهندسی که از قدیمی ترین مدارس عالی مهندسی این کشور است ارائه داد و گفت: دانشگاه ENSAM بیش از 20 هزار دانشجو دارد و در بسیاری شهرهای فرانسه فعال است.

  وی افزود: از لحاظ بین المللی 150 توافقنامه بین دانشگاه ENSAM و 50 دانشگاه دیگر در سطح جهان وجود دارد و تعداد قابل توجهی دانشجوی مقطع دکتری به صورت مشترک با دانشگاه های بین المللی در حال انجام کار تحقیقاتی هستند.

  دکتر چرخچی با بیان اینکه 50 درصد دانشجویان این دانشگاه خارجی هستند، و ارتباطات بین المللی برای دانشگاه های فرانسه حائز اهمیت بسیاری است، خاطرنشان کرد: قبلا مشکلاتی در ارتباط با ایران وجود داشت اما امیدواریم با فراهم شدن زمینه های سیاسی، روابط مشترک علمی میان ایران و فرانسه توسعه یابد.

   بازدید از آزمایشگاه مرکزی و گروه زبان فرانسه

  در بخش سوم این بازدید، اعضای هیات علمی دانشگاه های فرانسه و نماینده سفارت این کشور در ایران، از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه شهید چمران اهواز بازدید به عمل آورده و با توضیحاتی ارائه شده توسط دکتر کاظمی نژاد رئیس آزمایشگاه، با توانمندی این بخش بیشتر  آشنا شدند.

  همچنین در ادامه، این گروه دانشگاهی از گروه آموزشی زبان فرانسه در دانشکده ادبیات و زبان های خارجی بازدید کرده و با اعضای هیات علمی فرانسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.(07/10/1392)

 

 • دستگاه خودپرداز بانک تجارت که چند روز پیش در سرسرای ورودی دانشکده نصب شده بود امروز رسما به مرحله راه اندازی و بهره برداری رسید. در مراسم آغاز به کار این دستگاه که جمعی از مسئولین دانشگاه و بانک تجارت حضور داشتند، آقای دکتر راضی جلالی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه ضمن سخنان کوتاهی به بیان اقدامات انجام گرفته برای راه اندازی این دستگاه پرداختند و ابراز امیدواری کردند با توجه به استقبال دانشجویان و کارکنان از این دستگاه و جهت تامین رفاه حال آنها، در سایر دانشکده ها نیز بتوانند در آینده نزدیک اقدام به نصب این دستگاه بنمایند.(07/10/1392)

 

 • با توجه به نوع طراحی و ظرفیت محدود آسانسور دانشکده که در چند ماه اخیر به مرحله بهره برداری رسیده، این آسانسور صرفا برای سرویس دهی به افرادی که بعلت مشکلات جسمانی امکان تردد از مسیر پلکان را نداشتند در نظر گرفته شده بود اما در عمل مشاهده شد که استفاده تعداد زیادی از دانشجویان و کارکنان دانشکده باعث افزایش دمای روغن هیدرولیک دستگاه و خرابی مکرر آن می شود. لذا دفتر فنی دانشگاه تصمیم گرفت که برای جلوگیری از خطرات احتمالی با تعبیه دستگاه کارتخوان و محدود نمودن تعداد استفاده کنندگان، از خرابی مکرر دستگاه جلوگیری نماید. به همین منظور در چند روز گذشته با نصب این دستگاه و توزیع تعدادی از کارت های تردد بین افراد مورد نظر استفاده از این اسانسور صرفا به اشخاص کم توان محدود شده است.کلیه عزیزانی که بدلایل مختلف نیاز به استفاده از این دستگاه را دارند می توانند با ذکر دلیل و ارائه مدارک نسبت به دریافت کارت تردد اقدام نمایند. هزینه این کارت ها پس از اعلام، محاسبه و دریافت خواهد شد.(07/10/1392) 

 

 • لیست فعالیت های انجمن های علمی دانشکده مهندسی در سال تحصیلی 92-91 توسط معاونت محترم فرهنگی-اجتماعی دانشگاه منتشر شد. ضمن تقدیر از این عزیزان بابت ترویج فعالیت های علمی دانشجویی، فهرست این فعالیت ها در ادامه آمده اند:(10/10/1392)

                - فعالیت های انجمن علمی برق 

                - فعالیت های انجمن علمی عمران

                - فعالیت های انجمن علمی مکانیک

                - فعالیت های انجمن علمی مواد

                - فعالیت های انجمن علمی مکاترونیک

                - فعالیت های انجمن علمی تحصیلات تکمیلی  

 

 •  اطلاع حاصل شد که آقای دکتر علوی از همکاران گروه کامپیوتر در غم از دست دادن پدر بزرگوار خود به سوگ نشسته اند. مصیبت وارده را به ایشان و خاندان معزز علوی تسلیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم. ضمنا مراسم تشییع و تدفین آن مرحوم صبح روز یکشنبه 15/10/1392 از درب منزل واقع در خیابان ذکریای رازی بین عدالت و شفا به طرف گلزار بهشت علی برگزار می گردد. مجلس ترحیم روز یکشنبه از ساعت 14:30 لغایت 16:30 در مسجد سجاد واقع در خیابان میثم تمار بین باهنر و شفا خواهد بود. (14/10/1392)

 

 • با اتمام دوره مسئولیت آقای دکتر علوی مدیر سابق گروه کامپیوتر، سرکار خانم دکتر مرجان نادران طحان به سمت مدیر گروه کامپیوتر منصوب شدند. ضمن تقدیر از آقای دکتر علوی بابت زحماتی که در طی دوره تصدی این مسئولیت متقبل گردیدند، برای مدیر جدید گروه آرزوی توفیق در انجام وظایف محوله را داریم.(14/10/1392)

 

 • در مراسم افتتاحیه سومین دوره فوتسال اساتید دانشگاه، جام فجر یادواره شهید تهرانی مقدم، که توسط بسیج اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود، امشب تیم اساتید دانشکده مهندسی موفق شد تیم اساتید دانشکده علوم تربیتی را با نتیجه  10 بر 1 مغلوب نماید. این موفقیت را به همکاران عزیزمان در تیم  فوتسال دانشکده تبریک می گوییم و موفقیت های بیشتر این عزیزان را در بازی های شب های آینده آرزو می کنیم. (14/10/1392) 

 

 • در دومین بازی از مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام فجر، تیم فوتبال اساتید دانشکده مهندسی در دیدار با تیم اساتید دانشکده علوم به نتیجه یک بر یک رضایت داد. به این ترتیب تیم دانشکده مهندسی موفق شد که صعود خود را از مرحله گروهی قطعی نماید.(16/10/1392)

 

 • در مرحله یک چهارم نهایی حذفی جام فجر، تیم فوتسال اساتید دانشکده مهندسی طی یک دیدار مهیج و دیدنی، بازی را با نتیجه نزدیک 3-2 به تیم دانشکده دامپزشکی واگذار کرد و به این ترتیب از دور مسابقات حذف گردید.(17/10/1392)

 

 

 • در ادامه دیدارهای ریاست دانشکده با اعضای هیات علمی گرو ه های مختلف آموزشی، ایشان در هفته جاری میهمان شورای گروه کامپیوتر بودند. در این جلسه که به ریاست مدیر جدید گروه، سرکار خانم دکتر نادران، و با حضور سایر اعضا برگزار شد ریاست دانشکده پس از تبریک آغاز هفته وحدت و میلاد مسعود نبی اکرم (ص)، ابتدائا از زحمات آقای دکتر علوی مدیر سابق گروه در طی مدت تصدی مسئولیت تشکر و قدردانی نمودند. سپس ایشان به ارائه گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده در فاصله بین دیدار سال قبل تا امروز پرداختند و تدوین برنامه پنجساله گروه را یکی از دستاوردهای مهم این دوره برشمردند. وی از کلیه همکاران گروه خواستند که با التزام و پایبندی به این برنامه تمام سعی و همت خود را در جهت اجرای برنامه های پیش بینی شده به کار بندند. تلاش در جهت تسهیل جذب اساتید جدید برای گروه و خرید کلیه اقلام مصرفی و بخشی از نیاز های تجهیزاتی گروه از دیگر فعالیت هایی بود که در سخنان ایشان مورد اشاره قرار گرفت. ایشان از گروه خواستند که تلاش های خود را برای راه اندازی هرچه سریعتر مرکز تحقیقات ICT و نیز مرکز پردازش های سریع دانشگاه که مقدمات آنها در چند ماه گذشته تا حدودی فراهم آمده افزایش دهند. در ادامه این نشست، همکاران گروه کامپیوتر به طرح نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با برخی مسائل گروه و دانشکده پرداختند. در این رابطه، مشارکت ندادن متخصصین گروه در طراحی و راهبری زیرساخت شبکه اینترنت دانشکده و دانشگاه مورد انتقاد برخی اعضای گروه قرار گرفت. در پاسخ، ریاست دانشکده با ذکر برخی دلایل و سوابق این امر در گذشته، اظهار داشتند که هر اندازه که اعضای ذیربط در گروه به مشارکت در این امر علاقه نشان دهند، قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و در آینده سعی خواهد شد که از نظرات گروه در این راستا حداکثر بهره برداری ممکن صورت گیرد. همچنین برخی دیگر از اعضای گروه مراتب نارضایتی شدید خود را از خلف وعده در راه اندازی آسانسور دانشکده که مورد استفاده اعضای گروه می باشد اظهار داشتند. ریاست دانشکده علت آن را به مشکلات فنی پیش آمده در زمان آغاز بهره برداری مرتبط دانستند و اظهار داشتند که جهت حفظ ایمنی کاربران چاره ای جز نصب دستگاه کنترل کننده تردد به منظور محدود کردن تعداد استفاده کنندگان نبوده است که این امر را می توان بعنوان بخشی از دلایل تاخیرات بوجود آمده برشمرد. (25/10/1392)
 •  شورای گسترش آموزش عالی با راه اندازی دو دوره جدید مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید چمران اهواز موافقت کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در آخرین جلسه این شورا، پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی مکاترونیک ومهندسی سیستم های انرژی در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به تصویب رسید. براساس این گزارش، پذیرش دانشجو در رشته های فوق الذکر منوط به تامین امکانات مالی می باشد. لازم بذکر است که در خواست ایجاد رشته های مذکور و نیز دوره دکترای گروه مواد، که خبر آن نیز چندی پیش به اطلاع عموم رسید، بر اساس برنامه پنجساله دانشکده مهندسی که در ابتدای سالجاری به تصویب رسیده بود صورت گرفته است.(30/11/1392)

 

 • کتاب " فیزیک ادوات نیمه هادی" تالیف همکار ارجمند آقای دکتر کوثریان عضو هیات علمی گروه برق در سی و یکمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اثر شایسته تقدیر شناخته شده است. به همین مناسبت در مراسم تجلیل از برگزیدگان و شایستگان تقدیر که در روز شنبه 19 بهمن ماه برگزار خواهد شد از ایشان تقدیر به عمل خواهد آمد. دانشکده مهندسی نیز ضمن مباهات به این دستاورد علمی، موفقیت کسب شده را به ایشان و گروه برق تبریک عرض می نماید.(16/11/1392)