تبلیغات
تریبون آزاد ......... دانشکده مهندسی ......... - سخن نخست
اینجا مال توست مهندس! هرچه می خواهد دل تنگت بگوی!

سخن نخست

تاریخ:پنجشنبه 11 آبان 1391-07:59 ب.ظ

بسمه تعالی

ن و القلم و مایسطرون ...!

سلام،

      به فراخور مسئولیت خطیری که به عنوان رئیس دانشکده بر عهده ام گذارده شده، در فکر بودم که برای آشنایی با نقطه نظرات اقشار مختلف فعال در دانشکده مهندسی، اعم از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی، راهی بیابم که ضمن سهل الوصول بودن، به همه این عزیزان این امکان را بدهد که بدون دغدغه، به طرح نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در رابطه با مسائل آموزشی، پژوهشی، صنفی و ...  بپردازند.  یکی از بهترین راه حل ها برای این منظور در دنیای امروز که دنیای ارتباطات است تهیه و تدارک این وبلاگ بود.  خوشبختانه تحقق این ایده، که اولین بار از طریق پسرم مطرح شد، با عید سعید غدیر سال 1391 مقارن شد. این تقارن مبارک را به فال نیک گرفته و از خداوند تبارک و تعالی خاضعانه می خواهم که این حقیر و همه خادمین به عرصه علم و فرهنگ کشور را در انجام مسئولیت خطیرمان از هرگونه لغزش و خطا بازدارد و ما را در انجام مسئولیت ها و وظایفمان موفق گرداند.

حالا شما ای عزیز دانشجو، ای همکار زحمتکش و ای استاد فرهیخته! این گوی و این میدان! در رابطه با مسائل، مشکلات و توانمندیهای مختلف دانشکده مهندسی هرچه می خواهد دل تنگت بگوی! مطمئن باشید مطالب شما تا جایی که با اصول اخلاقی و عقیدتی منافاتی نداشته باشند بدون هرگونه دخل و تصرف به رویت و اطلاع همگانی خواهد رسید و پاسخ های احتمالی من و همکارانم را نیز حتی المقدور دریافت خواهید نمود.

توفیق رفیق راهتان باد

حمیدرضا غفوری

رئیس دانشکده مهندسی

   


ساعات ملاقات حضوری:

       شنبه ها ساعت 15-13 ............  مخصوص دانشجویان

چهارشنبه ها ساعت 15-13............  مخصوص کارکنان و اعضای هیات علمی

لطفا برای گرفتن وقت ملاقات به دفتر ریاست دانشکده مراجعه و یا با شماره داخلی 5600 تماس حاصل فرمایید.


مجتهدزاده، مدیر گروه معماری
جمعه 28 شهریور 1393 08:39 ب.ظ
جناب آقای دکتر غفوری عزیز
با سلام و سپاس از اینکه چون همیشه امانتدارانه اعتراض دانشجویان را منعکس و پاسخ داده‌اید، از آنجا که دلایل تغییرات اعمال شده –و نیز تغییری که احتمالا در هفته آینده اعمال خواهد شد- در پاسخ جنابعالی مستتر است اجازه می‌خواهم وارد این مقوله نشده و به موضوعی بپردازم که تکرارش در پاسخ‌های دو دانشجو از سه دانشجوی معترض، موجب نوشتن این پاسخ شد. پیش از هر چیز به نوبه خود از تغییرات مکرر در برنامه گروه ابراز تاسف می‌نمایم و به دانشجویان حق می‌دهم که از این بابت گله‌مند باشند، اما این گله‌مندی حقی را برای درشت گویی و قدرناشناسی نسبت به اساتیدی که با از خودگذشتگی و کمترین چشم‌داشت طی تمام سالهای گذشته به عنوان استاد مدعو (حق‌التدریس) در این گروه خدمت کرده‌اند ایجاد نمی‌کند. در نتیجه تغییرات به وجود آمده در برنامه ترم جاری تا کنون چهار استاد به جای دو استادی که امکان استفاده از خدماتشان در ترم جاری میسر نبود جایگزین شده‌اند که سه تن از این اساتید از سال‌های 89 و 90 سابقه تدریس در گروه را دارند که با توجه به سابقه تاسیس گروه (سال87) این رقم بیش از نصف عمر گروه معماری است! از سوی دیگر دو تن از این اساتید در سایر دانشگاه‌های استان از سالهای 79 و 82 سابقه تدریس دروس واگذار شده را دارند که با توجه به قدمت رشته معماری در استان جزء قدیمی ترین مدرسان این رشته محسوب می‌شوند. علاوه بر اینها –همانگونه که پیشتر نیز تلویحا ذکر شد- اساتید محترم مدعو از بدو تاسیس گروه تا کنون بخش عمده‌ای از بار آموزشی گروه را با علاقه و تعهد مثال زدنی به دوش کشیده‌اند و اگر گروه موفقیتی در فارغ‌التحصیلی دانشجویان و پذیرش شمار قابل توجهی از ایشان در معتبرترین دانشکده‌های معماری کشور داشته، بی شک سهم عمده‌ای از آن متعلق به این عزیزان است. در چنین شرایطی «حق‌التدریسی و کم تجربه»! خواندن این اساتید جز ناسپاسی و یا در بهترین حالت بی‌توجهی، توجیهی ندارد. امیدوارم اگر از سر بی‌توجهی بوده، داشجویانی که این بی‌توجهی را مرتکب شده‌اند، در همین صفحه اقدام به تلافی نمایند.
جمعه 28 شهریور 1393 01:49 ب.ظ
سلام جناب مهندس غفوری.
جای سپاس است ک پیشتر به سوال دوستانم راجع به جذب اساتید با تجربه و باسواد پاسخ داده اید! و همچنین گله مندیهایشان از جابجایی حیرت آور اساتید آنهم پس از انتخاب واحد! و بسیار بیشتر پیش از آن!
گذشته از این حرفها, باید گفت ک دلمان آنچنان ک باید در خصوص ثبات بیشتر در ترم های آینده گرم نشد!
جناب مهندس غفوری! دانشجو های معماری میخواهند از زبان شما بشنوند , چرا که تنها راه گریز و تنها چاره ی این چالش را شما دیده اند! میخواهند بشنوند دیگر خبری از کلاس های کم بازده نخواهد بود! دیگر خبری از "نه" های مدیریتی به این دانشجویان نخواهد بود!
چشم امید ما به دستان شماست.
فارغ التحصیل
جمعه 28 شهریور 1393 12:05 ب.ظ
سلام
آقای دکتر گفتید دو سالی هست که بیست و چند نفری مصاحبه علمی معماری را دادن و هنوز خبری نیست از استخدامشان...2 سال! بهترین دانشگاه های دنیا بیشتر از سه ماه برای پاسخ به درخواست استخدام هیات علمی زمان نمی گذارند اما دانشگاه ما ...متاسفم برای سیستم جذب چمران...امیدوارم شما که به تازگی در این سیستم جذب مشغول شده اید تکانی به این سیستم پر از اشکال بدهید
دانشجو
جمعه 28 شهریور 1393 01:41 ق.ظ
خسته نباشید مهندس غفوری
می خواستم ببینم بچه های گروه معماری با یک چالش مواجه اند؟مثل چالش اب یخ؟!:o
یعنی از اینکه اساتید معماری هفتگی در صفحه انتخاب واحد تغییر می کنند و ما هر دفعه سورپرایز می شویم ;پولی به بیماران نیازمند تعلق می گیرد؟:))
از شوخی گذشته خواستاریم به گروه معماری بهای بیشتری داده شود.سوال اینجاست که چرا اعضای هییت علمی معماری چمران باید تا این حد کم باشد که تدریس دروس اصلی و پایه معماری به اساتید کم تجربه داده شود؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :

سلام، تا آنجا که بنده اطلاع دارم فقط یک مورد جابجایی استاد رخ داده که آنهم ناشی از عدم تمدید غیرمنتظره قرارداد همکار محترم قبلی است که ارائه درس را بعهده داشت. البته یکی دیگر از همکاران آن گروه هم بدلیل ادامه تحصیل در مقطع دکتری احتمالا از نیمسال جاری در گروه حضور نخواهند داشت که دروس ایشان نیز احتمالا دستخوش تغییر و تحول شده یا خواهد شد. رفتن این دو استاد و عدم مراجعت آقای دکتر سرافراز به گروه که قرار بود از این نیمسال اتفاق بیافتد، برنامه ریزی گروه را با چالش مواجه ساخته است که امیدوارم با تدبیر اعضای گروه به بهترین نحو جبران گردد. موفق باشید.
فرخ - معماری
جمعه 28 شهریور 1393 01:24 ق.ظ
با سلام
جا به جایی هایی قبل ، هنگام و بعد از انتخاب واحد رخ داد که موجب شد درس های مهم و تخصصی ما ، توسط اساتید حق التدریسی و کم تجربه ارائه شود .
و این اتفاق برازنده ی نام مهنسی چمران نیست .
لذا امیدوارم تدبیری اندیشیده شود تا با ورود اساتید کارکشته و با تجربه به هیئت علمی معماری از وقوع همچین اتفاقاتی در ترم های بعد جلوگیری شود .
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، احتمالا موجب خوشحالی شما خواهد شد که بدانید بدلیل رونق بازار کار رشته معماری، متاسفانه ما متقاضی عضویت در هیات علمی گروه معماری که دارای مدرک دکترای تخصصی باشد در سنوات اخیر نداشته ایم به گونه ای که توانستیم استثنائا موافقت هیات رئیسه دانشگاه را برای استخدام اساتید با مرتبه فوق لیسانس اخذ نماییم. متاسفانه از بین حدود 23 نفری که به این منظور در دو سال اخیر مصاحبه علمی شده اند هنوز حتی یک نفر نتوانسته است مراحل طولانی و پیچیده استخدام را به پایان برساند. امیدوارم با تحقق این امر از مشکلات آن گروه هم کاسته شود. پارسال قول دادم که مشکل محل استقرار گروه را پیگیری نمایم که الحمدالله حل شد. امیدوارم این یکی هم در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه برسد. موفق باشید.
دانشجوی معماری
جمعه 28 شهریور 1393 12:38 ق.ظ
سلام و خسته نباشید
دورانی بود کودکی،بازی های سرگرم کننده ای داشتیم؛
مثلا از اتاق بازی خارج میشدیم،هم بازیمان چیزی را جابجا میکرد و ما تغییر را حدس میزدیم.
بازی های کودکی ادامه دارد...
وارد صفحه ی انتخاب واحد میشویم،نگاهی می اندازیم،خارج میشویم،اندکی بعد...
اساتید را عوض میکندو ما حدس میزنیم!
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
دانشجو
دوشنبه 24 شهریور 1393 12:22 ق.ظ
سلام
ساعت 12:45 به آموزش مراجعه کردم. بسته بود. چرا؟ آیا ساعت کاری زیر 5 ساعت صحیح است؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، در آن ساعت جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدید بود که با حضور کلیه کارشناسان آموزش برگزار شد و همه همکاران در آن جلسه حضور داشتند. موفق یاشید.
سجاد
سه شنبه 18 شهریور 1393 04:14 ق.ظ
سلام
خسته نباشید
مشکلی که دانشجوها توی این روزای انتخاب واحد باهاشون دست و پنجه نرم میکنن ارسال نشدن ریز نمرات از دانشگاهیه که ترم تابستانی گذروندن.هرسال با یک تعهد و پرینت نمرات کار انتخاب واحد به رلحتی انجام میشد ولی امسال به مشکل برخورده.هرچقدر هم صحبت میکنیم که اجازه بدید درسو برداریم ولی متاسفانه گفته شده تا حذف و اضافه صبرکنید.مشکلی که اینجا بوجود میاد پرشدن دروس آزمایشگاهی هست و اینکه ظرفیت این دروس بسیار پایینه.
لطف کنید مثل همیشه پیگیری کنید درصورت امکان هم راهنمایی . بسیار ممنونم
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، بر اساس گفته های معاون محترم آموزشی دانشکده، مواردی از این قبیل در نیمسال های قبل مشکلات اجرایی متعددی را بوجود می آورد که برای اجتناب از آن فعلا این شیوه جدید را در پیش گرفته اند. ایشان اطمینان داده اند که برای کسانی که در وضعیت خاص هستند، مثلا در نیمسال آخر می باشند و یا با کمبود شدید واحد مواجه هستند، ظرفیت لازم را در آزمایشگاه ها و سایر دروس ایجاد خواهند نمود و لذا امیدوارم نگرانی شما در زمان مناسب مرتفع گردد. موید باشید.
دانشجوی ترم 7
دوشنبه 17 شهریور 1393 12:48 ب.ظ
سلام
خواستم به مواردی که دوستان راجع به سایت گفتند یک مورد دیگه هم اضافه کنم و اون اینه کار بخش معاونت آموزشی هم فقط یک عکس و یک اسم هست. توضیحی ویا رزومه ای هم گذاشته شود بهتر است
دانشجو
دوشنبه 17 شهریور 1393 09:57 ق.ظ
سلام
میخواستم بدونم دانشکده بعدازظهرها تا چه ساعتی باز هست؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
فعلا تا شروع عملی کلاس ها، دانشکده هر روزه فقط تا پایان وقت اداری باز است.
یکشنبه 16 شهریور 1393 03:57 ب.ظ
سلام
خوب شد که تاریخچه اصلاح شد ولی خط پنجم غلط انشایی دارد
شنبه 15 شهریور 1393 02:02 ب.ظ
سلام
دکتر این تاریخچه دانشکده ما در حد این دو تا عکسه که توی سایت زده، تاریخچه یعنی این؟
حداقل بجای تاریخچه دانشکده بنویسید نمایی از دانشکده.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با سلام و تشکر از حساسیت جنابعالی به این موضوع، چندی است که به معاون محترم پژوهشی دانشکده ماموریت داده شده که مجددا کار تکمیل و به روز رسانی وبسایت دانشکده را به انجام برسانند. با اتمام دوره رکود تابستانی امیدوارم این کار با جدیت دنبال شده و بزودی به اتمام برسد. هر پیشنهادی را هم که شما دارید ممی توانید با ایشان در میان بگذارید. موید باشید.
جمعه 14 شهریور 1393 07:48 ب.ظ
فردا انتخاب واحده.درسای ارایه شده هنوز تو سایت نزده.تو سایت دانشکده های دیگه زده.بجز مهندسی.یا شاید فقط گروه عمران
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با تشکر از اطلاع رسانی به موقع جنابعالی، موضوع مربوط به یک اشکال فنی بود که خوشبختانه بعد از اطلاع رسانی شما، شناسایی و مرتفع شد. متشکرم.
سه شنبه 4 شهریور 1393 02:27 ب.ظ
بدون شرح
http://www.xum.ir/images/2014/08/26/Untitleda9aa0.jpg
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
جهت اطلاع مسئول محترم وبسایت دانشکده! لازم است با جدیت موضوع تکمیل وبسایت را با همکاری معاون محترم پژوهشی، پیگیری و نهایی نمایید.
دانشجو
جمعه 31 مرداد 1393 10:26 ب.ظ
خدایا دعا می کنیم هنگام بازگشایی مجدد دانشکده در سال تحصیلی جدید خبری از شن ماسه سیمان گچ و عملیات ساختمانی نباشد. آمین :)
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
آمین!
دانشجو
چهارشنبه 29 مرداد 1393 07:26 ب.ظ
سلام
هرچند شما نیستید ولی ما به یادتونیم.همین
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
جان فدای آنکه یادم می کند
با محبت های خود هر روزه شادم میکند
مهربانی های او شیرین شکر
با مرامش کیش و ماتم می کند.
دانشجو
پنجشنبه 16 مرداد 1393 09:33 ب.ظ
با تشکر از شما بابت برقرای این پل ارتباطی با دانشجویان
خواستم زمان های حضور شما ودکتر قنبرزاده را در دانشکده جویا شوم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، من از امروز تا پایان مرداد ماه در مرخصی خواهم بود. در این مدت آقای دکتر قنبرزاده مسئولیت امور دانشکده را بعهده خواهند داشت و قرار است روزهای یکشنبه و چهارشنبه فقط برای کارهای خیلی اضطراری احتمالی در دانشکده حضور یابند. البته ایشان برای انجام کارهای خودشان نیز در برخی زمان های دیگر هم در دانشکده حاضر هستند. ایام به کام.
حسین
پنجشنبه 16 مرداد 1393 02:38 ب.ظ
با سلام
بنده برای ادامه کار پایان نامه خود نیاز به گرفتن نامه از معاونت پژوهشی دانشکده دارم.
خواستم بپرسم تعطیلات چه زمانی به پایان می رسدو قسمت اداری کی شروع به کار می کند؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، آغاز کار مجدد دانشگاه در هشتم شهریور ماه خواهد بود ان شاءالله. فقط برای انجام کارهای خیلی اضطراری، رییس دانشکده یا جانشین وی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در دانشکده حضور می یابند. موفق باشید.
مکانیکی ترم 6
چهارشنبه 15 مرداد 1393 11:54 ق.ظ
ممنون از پاسخگویی. فقط یک سوال دیگه. شهریور که دانشگاه باز می شود باز هم فقط می توان تا 2 دانشگاه بود؟ برای برنامه ریزی کنکور و آمدن به اهواز می پرسم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، معمولا تا شروع انتخاب واحد وضعیت به همین منوال می باشد. موفق باشید.
مکانیکی ترم 6
شنبه 11 مرداد 1393 02:07 ب.ظ
سلام
آقای دکتر میخواستم بپرسم الان آموزش تعطیله یا اینکه کسی هست که جوابگو باشه؟ گروه ها چطور؟ آیا مدیر گروه حضور دارن؟ عذر می خواهم که اینجا می پرسم راه دیگری برای اطلاع پیدا نکردم.
با تشکر
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با سلام، بعلت تعطیلات تابستانه و نیز انجام تعمیرات ساختمانی سالیانه، کلیه فعالیت های آموزشی و اداری دانشکده تعطیلند. البته همکاران گاهی اوقات سری به دانشکده می زنند ولی برنامه مشخصی ندارد و صرفا برای انجام برخی امور خیلی ضروری می باشد. موفق باشید.
مجتهدزاده
چهارشنبه 8 مرداد 1393 11:09 ق.ظ
جناب آقای دکتر غفوری عزیز
انتصاب به واقع شایسته جنابعالی را به عنوان عضو هیات اجرایی جذب دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق حضرتعالی را از خداوند متعال خواستارم. (ضمنا همچون همیشه گروه معماری را از دعای خیر فراموش نفرمایید)
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با سلام و تبریک عید سعید فطر، از لطف همیشگی جنابعالی نسبت به این حقیر صمیمانه سپاسگزارم. همچون همیشه دعاگوی حضرتعالی خواهم بود. حق یارتان.
دانشجو
یکشنبه 5 مرداد 1393 12:24 ق.ظ
سلام دکتر غفوری
خیلی خوشحالم که میشه اینقدر راحت با شما صحبت کرد
میخواستم درمورد ساختمون مهندسی بگم که بنظرم رنگ کردن بتن اکسپوز خیلی کار درستی نیست
منظورم اینه که طراح از بتن واسه نما استفاده کرده بعد ما بیایم نصفه نیمه رنگش کنیم خیلی هنرمندانه نیست
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام٬ منم خوشحالم که شما به زیبایی دانشکده و محیط پیرامونی اون علاقه و توجه نشان می دهید. اما راجع به مطلب شما باید عرض کنم که در بحبوحه برگزاری همایش مکانیک چون انجام تعمیرات اساسی در نمای ساختمان امکان پذیر نبود دوستان تصمیم گرفتند که بخاطر سرعت عمل و رعایت صرفه جویی٬ از این روش استفاده کنند. البته این کار هم مثل همه کارهای دیگه تا حدی سلیقه ایست و حتما موافقان و مخالفانی دارد. البته در جاهای دیگری در سطح شهر نیز از این روش برای زیبا سازی دیوارها استفاده شده است. اگر با قطار به تهران مسافرت کرده باشید حتما در ورودی شهر ملاحظه کرده اید که تمام دیوارهای شهر در طول چندین کیلومتر به همین ترتیب تزیین شده اند. باز هم از توجه شما ممنونم.
برقی
شنبه 4 مرداد 1393 12:43 ب.ظ
سلام آقای دکتر .در این ایام چه روزهایی دانشکده تشریف دارید؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، تا دو هفته آینده روزهای یکشنبه و چهارشنبه در دانشکده حضور خواهم داشت. ان شاءالله
دانشجو
دوشنبه 30 تیر 1393 12:44 ق.ظ
از پاسختون متشکرم. ولی اگر چنین شود ناشی از نوعی بی تدبیری است. نزدیک به یک هفته قبل از سال نو و دو هفته بعد از شروع سال، کلیه نیروهای انتظامی برای برقراری نظم در راه ها و شهرها تلاش شبانه روزی دارند و قطعا در تعطیلات کنار خانواده هایشان نیستند ولی بعد از پایان تعطیلات، برای مدتی به تعطیلات می روند تا جبران شود. کاش در دانشگاه هم الگوبرداری می شد و افرادی که به نوعی با تعمیرات مرتبط هستند، از تعطیلی دانشگاه برای انجام کاری مرتبط استفاده کنند و استراحت را بگذارند برای زمان دیگر.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
درسته! اما . . .
دانشجو
یکشنبه 29 تیر 1393 12:44 ق.ظ
سلام
خسته نباشید به شما و دیگر مسئولان محترم
امیدوارم الان که تعطیلات کادر اداری و دانشجوها است کارهای تعمیری کلاسها و ساختمان انجام شود و شهریور که به دانشگاه خواهیم آمد شاهد گچ و سیمان و رنگ نباشیم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، ما هم همین آرزو را داریم اما گمان نمی کنم که برآورده شود زیرا اولا انجام تعمیرات بعهده دفتر فنی دانشگاه می باشد و زمان بندی آن از کنترل ما خارج می باشد و ثانیا عزیزان دفتر فنی نیز مثل بقیه واحدهای دانشگاه مایلند که از ایام تعطیلات تابستانی و بخصوص ایام ماه مبارک ماه رمضان نهایت بهره را ببرند و لذا فعالیت های آنها نیز تحت تاثیر این امر با رکود نسبی همراه می باشد. به هر حال ما تلاش خود را برای تسریع در این امر انجام خواهیم داد اما نمی توانم در خصوص برآورده شدن خواسته جنابعالی که خواسته ما نیز می باشد قول حتمی دهم. تعطیلات خوش بگذره، ان شاالله.
امین
چهارشنبه 25 تیر 1393 09:23 ب.ظ
سلام استاد
توی دو تا نظر آخری که من الان دارم میبینم به اشتباه "انشاءالله " نوشتید.البته این خطائی هست که خیلیا انجام میدن.
این لینک رو یک نگاه بندازید:
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=115464

ارادت داریم استاد
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام٬ با تشکر از یادآوری شما باید عرض کنم که این نکته را می دانستم و معمولا رعایت می کردم. ظاهرا این دو مورد از دستم در رفته. سعی می کنم تکرار نشه ان شاالله.
دانشجو عمران
دوشنبه 23 تیر 1393 01:17 ق.ظ
سلام
وقت بخیر استاد

پیرو خبری که رو وبلاگ گذاشته بودید در رابطه با اجرای همایش مقررات ملی توسط گروه عمران و معماری،میخواستم بگم اگر تصمیم گروه بر این شد که در اجرای این همایش از دانشجوها هم استفاده کنه،از همینجا آمادگی خودم رو اعلام میکنم که هر کمکی از دستم بر میاد انجام بدم.(مثل همایش مکانیک که از دانشجوها استفاده کردن)

ممنون
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
از اعلام آمادگی شما بسیار ممنونم. حتما به برگزار کنندگان تاکید خواهم نمود که از نیروی با انگیزه و خلاق دانشجویان حداکثر استفاده را بکنند. موید باشید.
دکتر دادخواه
شنبه 21 تیر 1393 06:44 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید به دکتر غفوری عزیز.کوشش می کنم با کمک معاون پژوهشی جدید که او هم از اهالی مهندسی است، سیستم ارائه پیشنهادات را برای پرتال دانشگاله راه اندازی کنیم به بچه های روابط عمومی هم می گویم بت شما در این باره تماس بگیرند.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
از اینکه این وبلاک مورد توجه حضرتعالی قرار گرفته خوشحالم و از ابراز محبت جنابعالی تشکر می کنم. هر خدمتی در این راه از دست من ساخته باشد در خدمتگزاری آماده ام. توفیقاتتان روزافزون، انشاالله.
دانشجو
شنبه 21 تیر 1393 12:31 ق.ظ
سلام
بازگشایی مجدد دانشکده در چه تاریخی است؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، شنبه هشتم شهریور ماه. ایام تعطیلات خوش بگذره. انشاالله.
محمد سروش (مدیر گروه برق)
شنبه 31 خرداد 1393 02:46 ب.ظ
با سلام
به استحضار دوستان می رساند که آقای مهدی حیدری دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی برق-قدرت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد رتبه 10 کشور را کسب کرده اند. ضمن تبریک به ایشان پیشنهاد می شود در صورت صلاحدید نسبت به اطلاع رسانی این موضوع اقدام شود.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
این موفقیت را به ایشان و اعضای گروه برق (اعم از استاد و دانشجو) تبریک عرض می نمایم. پاینده باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30