تبلیغات
تریبون آزاد ......... دانشکده مهندسی ......... - سخن نخست
اینجا مال توست مهندس! هرچه می خواهد دل تنگت بگوی!

سخن نخست

تاریخ:پنجشنبه 11 آبان 1391-07:59 ب.ظ

بسمه تعالی

ن و القلم و مایسطرون ...!

سلام،

      به فراخور مسئولیت خطیری که به عنوان رئیس دانشکده بر عهده ام گذارده شده، در فکر بودم که برای آشنایی با نقطه نظرات اقشار مختلف فعال در دانشکده مهندسی، اعم از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی، راهی بیابم که ضمن سهل الوصول بودن، به همه این عزیزان این امکان را بدهد که بدون دغدغه، به طرح نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در رابطه با مسائل آموزشی، پژوهشی، صنفی و ...  بپردازند.  یکی از بهترین راه حل ها برای این منظور در دنیای امروز که دنیای ارتباطات است تهیه و تدارک این وبلاگ بود.  خوشبختانه تحقق این ایده، که اولین بار از طریق پسرم مطرح شد، با عید سعید غدیر سال 1391 مقارن شد. این تقارن مبارک را به فال نیک گرفته و از خداوند تبارک و تعالی خاضعانه می خواهم که این حقیر و همه خادمین به عرصه علم و فرهنگ کشور را در انجام مسئولیت خطیرمان از هرگونه لغزش و خطا بازدارد و ما را در انجام مسئولیت ها و وظایفمان موفق گرداند.

حالا شما ای عزیز دانشجو، ای همکار زحمتکش و ای استاد فرهیخته! این گوی و این میدان! در رابطه با مسائل، مشکلات و توانمندیهای مختلف دانشکده مهندسی هرچه می خواهد دل تنگت بگوی! مطمئن باشید مطالب شما تا جایی که با اصول اخلاقی و عقیدتی منافاتی نداشته باشند بدون هرگونه دخل و تصرف به رویت و اطلاع همگانی خواهد رسید و پاسخ های احتمالی من و همکارانم را نیز حتی المقدور دریافت خواهید نمود.

توفیق رفیق راهتان باد

حمیدرضا غفوری

رئیس دانشکده مهندسی

   


ساعات ملاقات حضوری:

       شنبه ها ساعت 15-13 ............  مخصوص دانشجویان

چهارشنبه ها ساعت 15-13............  مخصوص کارکنان و اعضای هیات علمی

لطفا برای گرفتن وقت ملاقات به دفتر ریاست دانشکده مراجعه و یا با شماره داخلی 5600 تماس حاصل فرمایید.


سه شنبه 4 شهریور 1393 02:27 ب.ظ
بدون شرح
http://www.xum.ir/images/2014/08/26/Untitleda9aa0.jpg
دانشجو
جمعه 31 مرداد 1393 10:26 ب.ظ
خدایا دعا می کنیم هنگام بازگشایی مجدد دانشکده در سال تحصیلی جدید خبری از شن ماسه سیمان گچ و عملیات ساختمانی نباشد. آمین :)
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
آمین!
دانشجو
چهارشنبه 29 مرداد 1393 07:26 ب.ظ
سلام
هرچند شما نیستید ولی ما به یادتونیم.همین
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
جان فدای آنکه یادم می کند
با محبت های خود هر روزه شادم میکند
مهربانی های او شیرین شکر
با مرامش کیش و ماتم می کند.
دانشجو
پنجشنبه 16 مرداد 1393 09:33 ب.ظ
با تشکر از شما بابت برقرای این پل ارتباطی با دانشجویان
خواستم زمان های حضور شما ودکتر قنبرزاده را در دانشکده جویا شوم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، من از امروز تا پایان مرداد ماه در مرخصی خواهم بود. در این مدت آقای دکتر قنبرزاده مسئولیت امور دانشکده را بعهده خواهند داشت و قرار است روزهای یکشنبه و چهارشنبه فقط برای کارهای خیلی اضطراری احتمالی در دانشکده حضور یابند. البته ایشان برای انجام کارهای خودشان نیز در برخی زمان های دیگر هم در دانشکده حاضر هستند. ایام به کام.
حسین
پنجشنبه 16 مرداد 1393 02:38 ب.ظ
با سلام
بنده برای ادامه کار پایان نامه خود نیاز به گرفتن نامه از معاونت پژوهشی دانشکده دارم.
خواستم بپرسم تعطیلات چه زمانی به پایان می رسدو قسمت اداری کی شروع به کار می کند؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، آغاز کار مجدد دانشگاه در هشتم شهریور ماه خواهد بود ان شاءالله. فقط برای انجام کارهای خیلی اضطراری، رییس دانشکده یا جانشین وی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در دانشکده حضور می یابند. موفق باشید.
مکانیکی ترم 6
چهارشنبه 15 مرداد 1393 11:54 ق.ظ
ممنون از پاسخگویی. فقط یک سوال دیگه. شهریور که دانشگاه باز می شود باز هم فقط می توان تا 2 دانشگاه بود؟ برای برنامه ریزی کنکور و آمدن به اهواز می پرسم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، معمولا تا شروع انتخاب واحد وضعیت به همین منوال می باشد. موفق باشید.
مکانیکی ترم 6
شنبه 11 مرداد 1393 02:07 ب.ظ
سلام
آقای دکتر میخواستم بپرسم الان آموزش تعطیله یا اینکه کسی هست که جوابگو باشه؟ گروه ها چطور؟ آیا مدیر گروه حضور دارن؟ عذر می خواهم که اینجا می پرسم راه دیگری برای اطلاع پیدا نکردم.
با تشکر
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با سلام، بعلت تعطیلات تابستانه و نیز انجام تعمیرات ساختمانی سالیانه، کلیه فعالیت های آموزشی و اداری دانشکده تعطیلند. البته همکاران گاهی اوقات سری به دانشکده می زنند ولی برنامه مشخصی ندارد و صرفا برای انجام برخی امور خیلی ضروری می باشد. موفق باشید.
مجتهدزاده
چهارشنبه 8 مرداد 1393 11:09 ق.ظ
جناب آقای دکتر غفوری عزیز
انتصاب به واقع شایسته جنابعالی را به عنوان عضو هیات اجرایی جذب دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق حضرتعالی را از خداوند متعال خواستارم. (ضمنا همچون همیشه گروه معماری را از دعای خیر فراموش نفرمایید)
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
با سلام و تبریک عید سعید فطر، از لطف همیشگی جنابعالی نسبت به این حقیر صمیمانه سپاسگزارم. همچون همیشه دعاگوی حضرتعالی خواهم بود. حق یارتان.
دانشجو
یکشنبه 5 مرداد 1393 12:24 ق.ظ
سلام دکتر غفوری
خیلی خوشحالم که میشه اینقدر راحت با شما صحبت کرد
میخواستم درمورد ساختمون مهندسی بگم که بنظرم رنگ کردن بتن اکسپوز خیلی کار درستی نیست
منظورم اینه که طراح از بتن واسه نما استفاده کرده بعد ما بیایم نصفه نیمه رنگش کنیم خیلی هنرمندانه نیست
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام٬ منم خوشحالم که شما به زیبایی دانشکده و محیط پیرامونی اون علاقه و توجه نشان می دهید. اما راجع به مطلب شما باید عرض کنم که در بحبوحه برگزاری همایش مکانیک چون انجام تعمیرات اساسی در نمای ساختمان امکان پذیر نبود دوستان تصمیم گرفتند که بخاطر سرعت عمل و رعایت صرفه جویی٬ از این روش استفاده کنند. البته این کار هم مثل همه کارهای دیگه تا حدی سلیقه ایست و حتما موافقان و مخالفانی دارد. البته در جاهای دیگری در سطح شهر نیز از این روش برای زیبا سازی دیوارها استفاده شده است. اگر با قطار به تهران مسافرت کرده باشید حتما در ورودی شهر ملاحظه کرده اید که تمام دیوارهای شهر در طول چندین کیلومتر به همین ترتیب تزیین شده اند. باز هم از توجه شما ممنونم.
برقی
شنبه 4 مرداد 1393 12:43 ب.ظ
سلام آقای دکتر .در این ایام چه روزهایی دانشکده تشریف دارید؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، تا دو هفته آینده روزهای یکشنبه و چهارشنبه در دانشکده حضور خواهم داشت. ان شاءالله
دانشجو
دوشنبه 30 تیر 1393 12:44 ق.ظ
از پاسختون متشکرم. ولی اگر چنین شود ناشی از نوعی بی تدبیری است. نزدیک به یک هفته قبل از سال نو و دو هفته بعد از شروع سال، کلیه نیروهای انتظامی برای برقراری نظم در راه ها و شهرها تلاش شبانه روزی دارند و قطعا در تعطیلات کنار خانواده هایشان نیستند ولی بعد از پایان تعطیلات، برای مدتی به تعطیلات می روند تا جبران شود. کاش در دانشگاه هم الگوبرداری می شد و افرادی که به نوعی با تعمیرات مرتبط هستند، از تعطیلی دانشگاه برای انجام کاری مرتبط استفاده کنند و استراحت را بگذارند برای زمان دیگر.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
درسته! اما . . .
دانشجو
یکشنبه 29 تیر 1393 12:44 ق.ظ
سلام
خسته نباشید به شما و دیگر مسئولان محترم
امیدوارم الان که تعطیلات کادر اداری و دانشجوها است کارهای تعمیری کلاسها و ساختمان انجام شود و شهریور که به دانشگاه خواهیم آمد شاهد گچ و سیمان و رنگ نباشیم.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، ما هم همین آرزو را داریم اما گمان نمی کنم که برآورده شود زیرا اولا انجام تعمیرات بعهده دفتر فنی دانشگاه می باشد و زمان بندی آن از کنترل ما خارج می باشد و ثانیا عزیزان دفتر فنی نیز مثل بقیه واحدهای دانشگاه مایلند که از ایام تعطیلات تابستانی و بخصوص ایام ماه مبارک ماه رمضان نهایت بهره را ببرند و لذا فعالیت های آنها نیز تحت تاثیر این امر با رکود نسبی همراه می باشد. به هر حال ما تلاش خود را برای تسریع در این امر انجام خواهیم داد اما نمی توانم در خصوص برآورده شدن خواسته جنابعالی که خواسته ما نیز می باشد قول حتمی دهم. تعطیلات خوش بگذره، ان شاالله.
امین
چهارشنبه 25 تیر 1393 09:23 ب.ظ
سلام استاد
توی دو تا نظر آخری که من الان دارم میبینم به اشتباه "انشاءالله " نوشتید.البته این خطائی هست که خیلیا انجام میدن.
این لینک رو یک نگاه بندازید:
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=115464

ارادت داریم استاد
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام٬ با تشکر از یادآوری شما باید عرض کنم که این نکته را می دانستم و معمولا رعایت می کردم. ظاهرا این دو مورد از دستم در رفته. سعی می کنم تکرار نشه ان شاالله.
دانشجو عمران
دوشنبه 23 تیر 1393 01:17 ق.ظ
سلام
وقت بخیر استاد

پیرو خبری که رو وبلاگ گذاشته بودید در رابطه با اجرای همایش مقررات ملی توسط گروه عمران و معماری،میخواستم بگم اگر تصمیم گروه بر این شد که در اجرای این همایش از دانشجوها هم استفاده کنه،از همینجا آمادگی خودم رو اعلام میکنم که هر کمکی از دستم بر میاد انجام بدم.(مثل همایش مکانیک که از دانشجوها استفاده کردن)

ممنون
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
از اعلام آمادگی شما بسیار ممنونم. حتما به برگزار کنندگان تاکید خواهم نمود که از نیروی با انگیزه و خلاق دانشجویان حداکثر استفاده را بکنند. موید باشید.
دکتر دادخواه
شنبه 21 تیر 1393 06:44 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید به دکتر غفوری عزیز.کوشش می کنم با کمک معاون پژوهشی جدید که او هم از اهالی مهندسی است، سیستم ارائه پیشنهادات را برای پرتال دانشگاله راه اندازی کنیم به بچه های روابط عمومی هم می گویم بت شما در این باره تماس بگیرند.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
از اینکه این وبلاک مورد توجه حضرتعالی قرار گرفته خوشحالم و از ابراز محبت جنابعالی تشکر می کنم. هر خدمتی در این راه از دست من ساخته باشد در خدمتگزاری آماده ام. توفیقاتتان روزافزون، انشاالله.
دانشجو
شنبه 21 تیر 1393 12:31 ق.ظ
سلام
بازگشایی مجدد دانشکده در چه تاریخی است؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، شنبه هشتم شهریور ماه. ایام تعطیلات خوش بگذره. انشاالله.
محمد سروش (مدیر گروه برق)
شنبه 31 خرداد 1393 02:46 ب.ظ
با سلام
به استحضار دوستان می رساند که آقای مهدی حیدری دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی برق-قدرت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد رتبه 10 کشور را کسب کرده اند. ضمن تبریک به ایشان پیشنهاد می شود در صورت صلاحدید نسبت به اطلاع رسانی این موضوع اقدام شود.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
این موفقیت را به ایشان و اعضای گروه برق (اعم از استاد و دانشجو) تبریک عرض می نمایم. پاینده باشید.
پرسش
دوشنبه 26 خرداد 1393 12:03 ق.ظ
سلام
ابلاغیه جدید مدیریت گروه چگونه است آقای دکتر؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
سلام، اگر منظورتان نحوه تعیین مدیر گروه است باید عرض کنم که بر اساس روش ابلاغی، اعضای گروه با انجام انتخابات دو نفر را از بین کاندیداهای موجود برمی گزینند که این دو نفر پس از تایید رییس دانشکده، به ریاست دانشگاه معرفی می شوند. ریاست دانشگاه نیز یکی از دو نفر معرفی شده را به عنوان مدیر گروه برخواهند گزید. دوره مدیریت دو ساله خواهد بود و هر نفر فقط دو دوره متوالی می تواند این مسئولیت را عهده دار شود.
محسن ریحانیان
یکشنبه 25 خرداد 1393 07:49 ب.ظ
جناب دکتر غفوری عزیز
بسیار مفتخرم از اینکه بخشی از دوران مدیریت اینجانب در گروه مواد با دوران مدیریت جنابعالی بعنوان ریاست محترم دانشکده همزمان بوده است. بر خود لازم می دانم که از حسن توجه و زحماتی که برای دانشکده مهندسی و خصوصا گروه مواد روا داشته اید، تشکر و قدردانی نمایم. انشاالله که با تداوم مدیریت بی نقص شما و مسوولیت پذیری همه ی کارکنان و اعضای محترم هیئت علمی بتوان در آینده ی نزدیک شاهد پیشرفت روز افزون این دانشکده باشیم.
جانا نخست ما را مرد مدام گردان
وانگه مدام در ده ما را مدام گردان
از ما و خدمت ما چیزی نیاید ای جان
هم تو بنا نهادی هم تو تمام گردان
این راه بی نهایت گر دور و گر دراز است
از فضل بی نهایت بر ما دو گام گردان
(دیوان شمس مولانا، غزل 2033)
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
آقای دکتر ریحانیان از جوانان بسیار شایسته و از امیدهای حال و آینده دانشکده هستند. ایشان علاوه بر سابقه علمی درخشان، از لحاظ اخلاقی، حسن سلوک و سلامت نفس نیز حقیقتا سرآمد می باشند. مدیریت توانمند و پرتلاش ایشان در کنار طبع لطیف شیرازی(!) از دیگر ویژگیهای این جوان شایسته به شمار می رود. افسوس که آیین نامه جدید ابلاغی ما را از توفیق ادامه همکاری ایشان در کسوت مدیریت گروه محروم نمود. اما مطمئنم که با شایستگی های جمع شده در ایشان بزودی در جایگاه و مسئولیتی دیگر در خدمتشان خواهیم بود. امید آنکه خدمات صادقانه وی مقبول درگاه الهی و ذخیره آخرت ایشان باشد.
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد.
دانشجوی دکترا
یکشنبه 25 خرداد 1393 04:31 ب.ظ
سلام
من چند وقتی اهواز نبودم. یعنی الان اگر من هم دانشگاه بیابم نهایتا تا حدود 5 می توانم در اتاق دانشجویان دکترا باشم؟
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده : سلام، دانشجویان دکتری می توانند مانند قبل برای مراجعه خارج از اوقات اداری، مجوز جداگانه دریافت نمایند. اما در هر صورت توصیه ما آن بوده است که بدلالیل مختلف حتی المقدور سعی کنند که کارهای خود را در اوقات رسمی فعالیت دانشکده انجام دهند. موید باشید.
سجاد
یکشنبه 25 خرداد 1393 08:37 ق.ظ
قصد ادامه بحث رو ندارم
شور مسابقه ماکارونی کاملا شرعی بود که مورد تحسین شما قرار گرفت ولی این مسائل غیر شرعی هستند . از اون موقعی که وارد این دانشکده شدیم هی میگید سرقت های اخیر .این اخیر دقیقا منو یاد کتاب های درسی میندازه که هرسال تجدید چاپ میشن و هر سال هم مینویسن طی صد سال اخیر...
ضمنا تا سال قبل کلاسهای سمعی و بصری دربشون قفل میشد برای باز کردن کارت و مجوز می خواست الان که ول شده بنظرتون این مشکل نیست؟
پاسخ سوالتان :ساعت 4:20
از صبر و شکیباییتون کمال تشکر را دارم!
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
امروز در سه نوبت به سالن مطالعه خواهران و برادران شخصا سرزدم. در سالن مطالعه که خیلی خنک و مناسب هم بود در هر بار ۱ یا ۲ یا حداکثر ۳ نفر مشغول مطالعه بودند و از مشکلشون که پرسیدم گفتند که مشکلی ندارند. لذا فکر میکنم مشکلی که شما مطرح می کنید فقط گریبانگر تعداد بسیار معدودی باشد. مسئله سرقت مدتی بود که کنترل شده بود ولی متاسفانه اخیرا(!) مجددا رخ داده. اختلاط نامناسب هم همواره چه در مسابقه و چه در غیر آن مذموم بوده و هست و علت طرح آن در اینجا توضیحی بود که شما خواسته بودید و اگر شما علت را نپرسیده بود مثل موارد قبل٬ مطرح نمی شد. شاد و سربلند باشید.
مهندس
شنبه 24 خرداد 1393 11:51 ب.ظ
با توجه به بحث اخیر، شخصا کنجکاو شدم و فاصله بین درب های خروجی وارد به حیاط تا درب تریا را با قدمهای خود اندازه گیری نمودم. نتیجه این بود که فاصله بین درب خروجی جنب اتاق تکثیر تا درب تریا 57 قدم و فاصله بین درب خروجی سالن آتلیه ها تا درب تریا 49 قدم بود.
به نظر می رسد اگر در این 8 قدم اضافی کمی صبر پیشه کنیم، نیازی به باز بودن درب دوم نبوده و انرژی کمتری هدر می رود.
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
به این میگن مهندسی!
امین
شنبه 24 خرداد 1393 10:54 ب.ظ
سلام
برق مصرفی فقط توی دانشکده مهندسی مطرحه.از بس اساتید ما کنفرانس اصلاح الگوی مصرف انرژی الکتریکی برگزار میکنن.اصلا همه قلبشون واسه مصرف نشدن انرژی الکتریکی میتپه!
بنده اعلام میکنم در ایام سرما و گرما مرغ همسایه غاز است (دانشکده علوم)
استاد لبخند بزنید .میدونیم همه مسئولیتا متوجه شما نیست.دانشکده فرسوده ست باید بکوبن دوباره از نو بسازنش
سجاد
شنبه 24 خرداد 1393 05:01 ب.ظ
امیدوارم این شرایط بهتر که میگین فراهم بشه . امروز هم از دانشکده خارج شدیم البته میشه گفت اخراج.
اگر توی کلاسی بیش از ده نفر بشینن درس بخونن چی؟ اون از نظر حضرتعالی موردی نداره؟ بی رودربایستی بگید حراست گردنش کلفته کاری لز دستتون برنمیاد!
شور و نشاط دانشجویی که فقط قرار نیست توی جشن ها و مسابقاتشون راه بیفته . گاهی هم شور درس خوندن هست البته با شعور . اونایی هم که بی شعور و با شور درس می خونن حراست میتونه خودی نشون بده!
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
ساعت چند از دانشکده خارج (ببخشید، اخراج) شدید؟ برق مصرفی، خلوتی بیش از حد، اختلاط غیر شرعی، سرقت های انجام گرفته اخیر در بعد از اوقات اداری و سایر مسائلی که قابل طرح نیست توجیه گر آنست که نمی توان دانشکده را تا دیر هنگام باز نگه داشت. در این میان معدود دانشجویانی که مایلند در محیط دانشکده باشور و شعور به مطالعه بپردازند، باید راه حل دیگری را برای مشکلشان بیابند. با هماهنگی های انجام شده قبل از امتحانات، کتابخانه مرکزی برای همین منظور تا دیر هنگام باز نگه داشته می شود. حق یارتان.
مدیر گروه معماری
جمعه 23 خرداد 1393 01:12 ب.ظ
با سلام خدمت جناب آقای دکتر غفوری و دوستان عزیز دانشجو
پیرو بحث در گرفته پیرامون فضای باز مرکزی گروه معماری، به نظر می رسد مشکل اصلی همان است که دوست عزیزی تحت عنوان "معمار آینده" اشاره داشته اند. یعنی اشتباه گرفتن این فضا با محوطه تریا! بی تردید فضای مزبور بخشی از فضای عمومی دانشکده بوده و استفاده از آن برای تمام دانشجویان دانشکده از اولویت یکسان برخوردار است؛ اما مشکل آنجاست که گروهی از دانشجویان این فضا را به پاتوقی برای گذران اوقات فراغت و استراحت توام با صرف غذا و تنقلات بدل کرده اند! متاسفانه دانشجویان فوق الذکر –اعم از معماری یا سایر رشته ها- اغلب حتی تقید چندانی در حفظ نظافت محیط و جمع آوری ضایعات ناشی از خوردن و نوشیدن خود نشان نمی‌دهند و از این رهگذار علاوه بر بردن عِرض جماعت دانشجو، زحمت مضاعف و اعتراض پرسنل زحمتکش خدمات دانشکده را موجب می گردند. هرچند در ایام گذشته قطع ارتباط بخش معماری با تریا عمدتا به دلایلی دیگر بوده است، اما قطعا نمی‌توان نقش معضل یاد شده را نادیده گرفت و تداوم آن، احتمالا باعث اندیشیدن تدابیری از سوی مدیریت دانشکده خواهد شد تا ضمن حفظ شان دانشجویان از نهادینه شدن رفتارهایی که در تزاحم با عملکرد اصلی این فضا و فضاهای پیرامون آن قرار دارد جلوگیری به عمل آید.
مکانیکی ترم هشت
جمعه 23 خرداد 1393 01:34 ق.ظ
!!!!! والا اگه به شماست دو روز دیگه تابلوی ورود ممنوع میزنید! آخه مگه خریدین اونجا رو! خدایا مچکرم که قرار نیست ارشد اینجا باشم، معماریها دیگه شورشو در آوردن
معمار آینده
پنجشنبه 22 خرداد 1393 11:36 ب.ظ
آقا یا خانوم مکانیکی ترم 8 مگه گروه معماری جای رفت و آمد به تریاست؟؟؟ دقیقا به دلیل رفت و آمد زیاد بچه های گروه های دیگه که گروه ما رو به جای تریا اشتباه گرفته بودن ما هم از مسیر نزدیک به تریا محروم شده بودیم!! الابته الان دیگه در بازه....
مکانیکی ترم هشت
پنجشنبه 22 خرداد 1393 02:25 ب.ظ
جناب بی نام درسته الان فصل امتحاناته و ما داریم امتحان می دیم اما متاسفانه گاهی هم نیاز داریم چیزی بخوریم، براحتی با گذر از آن راهرو می توان به تریا دست یافت با کمترین میزان دریافت انرژی خورشیدی! خیلی فهمیدنش سخت نبودا!
سجاد
چهارشنبه 21 خرداد 1393 11:25 ب.ظ
سلام دکتر خسته نباشید
مستحضر هستید که شلوغ ترین دانشکده دانشگاه کتابخانه نداره و تنها سالن مطالعه ای که اون هم با توجه به زحمات شما راه افتاد ولی مشکلاتش باعث شده که هیچ تفاوتی با نبودش نباشه...
دانشجوهای این دانشکده هم بالاجبار باید از کتابخانه مرکزی برای مطالعه استفاده کنند . از طرفی اونجا بقدری شلوغ هست که جا برای نشستن نیست و دانشجوها اکثرا در این ایام از کلاسهای خالی دانشکده استفاده می کنن. متاسفانه بعد از اتمام آخرین امتحان در روز دانشکده تعطیل میشه و دوستان حراست دلیل تعطیلی رو دستور حضرتعالی اعلام می کنن . هرچند بنده حق میدم چون هزینه ی زیادی صرف سرمایش و روشنایی دانشکده میشه اما بحث مهم اینجاست توی این گرمای طاقت فرسا خروج اجباری دانشجوها و نبود فضای مطالعه و مهم تر از آن نبود وسایل نقلیه شهری جهت جابجایی چقدر می تونه باعث اذیت و آزار دانشجوها بشه . تعدادی از دانشجوها مجبور شدن از سالن مطالعه دانشکده علوم استفاده کنن که علی رغم خلوت بودن اونجا از ورود دانشجوها جلوگیری شد . اما با کمی تدبیر میشه این ایام رو بخوبی سپری کرد . پیشنهاد میدم تنها یک راهروی دانشکده بعد از امتحان فعال باشه و 3 یا 4 تا کلاس آماده سرویسدهی باشه . اگر امکان پذیر نبود حداقل سالن مطالعه رو فعال بگذارید واقعا شما ساعت 4 بعد از ظهر میتونید برای چند لحظه زیر آفتاب با کیفی سنگین راه برید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا اگه تدبیری اندیشیده نشه من احساس می کنم به شعور دانشجوها توهین شده
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
روشن گذاشتن تمام سیستم تهویه برای چند نفر نه منطقیه و نه امکان پذیر. الان استانداری ساعات کار ادارات و منجمله دانشگاه را تغییر داده صرفا به این خاطر که سیستم های خنک کننده ادارات زودتر خاموش بشود و فشار روی برق شبکه کاهش یابد. از طرفی در اغلب کلاس ها، فقط یکی دو نفر در حال مطالعه دیده می شوند (اونهم به طور مختلط!!) البته خروج دانشجوها از دانشکده به دستور من نبوده. با این وجود سعی می کنیم در چند روز باقیمانده از امتحانات شرایط بهتری را فراهم آوریم. متشکرم.
چهارشنبه 21 خرداد 1393 08:19 ب.ظ
لطفا یکی به من بگه مکانیکی ترم هشت چرا نگران درب تریا معماریاست؟ اونم تو ایام امتحانات؟! مثه اینکه این اواخر کلا همه زدن تو کار نگرانی و دلواپسی!!!
پاسخ دکتر حمید رضا غفوری - رئیس دانشکده :
Good question
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30